Wczytuję dane...

PAKIET "Delirium" i "Cyjan" – Jarosław Dobrowolski

Przedsprzedaż trwa do 28.05.2023.

Premiera 31.05.2023.

Delirium - Jarosław Dobrowolski
cykl Krwiopijca tom 1

Wampir ze skrupułami, śledztwo z przeszłości, kobieta uciekająca przed prześladującym ją partnerem i barman okultysta.

Konrad jest wampirem, nieśmiertelną istotą nocy. Męczony przez resztki sumienia wyprowadza się w Bieszczady, by egzystować w spokoju jak najdalej od pokus żywienia się ludzką krwią. Nieznośne pragnienie i nawracające koszmary nie ułatwiają mu tego zadania, podobnie jak sąsiedzi.

Odludny azyl krwiopijcy zostaje naruszony, gdy na progu jego samotni staje barman i prosi o udzielenie pomocy ofiarom wypadku drogowego. Od tego momentu, wbrew sobie, Konrad zostaje wciągnięty w wir dziwnych i mrocznych wydarzeń. Nagle okazuje się, że demony przeszłości to jego najmniejszy problem…

Cyjan - Jarosław Dobrowolski
cykl Krwiopijca tom 2

Pełen tajemnic kryminał, mroczny humor i akcja w świecie urban fantasy, gdzie rządzące nocą wampiry są tylko jedną z wielu ras, o których z trwogą szeptali dawni Słowianie.

Po dobrowolnym odwyku w Bieszczadach Konrad Harkov – przesycony skrupułami upadły wampir – postanawia rozwiązać zagadkę swojego istnienia. W tym celu wraca do miejsca, gdzie przed trzydziestu laty wszystko się dla niego zaczęło.

 Jak przyjmą go dawni przyjaciele i co uczynią zajadli wrogowie?

Czy zło, które nawiedziło Bieszczady, podąży za nim, by siać terror?

Odkryj nowe oblicze Krwiopijcy i wraz z nim szukaj prawdy. Uważaj tylko, gdyż odpowiedzi na niektóre pytania mogą okazać się gorsze niż niewiedza…